Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Etykiety termiczne samoprzylepne do drukarek z perforacją rozmiar 100×150 – 350szt/rol

15,74 szt (12,80  netto)
Etykiety samoprzylepne pozwalają na szybkie i łatwe znakowanie wszelkiego rodzaju produktów. Można na nich umieścić między innymi kody kreskowe, które ułatwiają odczytywanie danych o produkcie przy kasie lub z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych

Etykiety termiczne samoprzylepne do drukarek z perforacją rozmiar 100×150-500szt/rol

17,84 szt (14,50  netto)
Etykiety samoprzylepne o rozmiarze 100x150 -500szt pozwalają na szybkie i łatwe znakowanie wszelkiego rodzaju produktów. Można na nich umieścić między innymi kody kreskowe, które ułatwiają odczytywanie danych o produkcie przy kasie lub z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych

Folia Budowlana/Ogrodnicza czarna płachta 3×3 gruba (5szt)

30,75  (25,00  netto)
Folia Budowlana/Ogrodnicza płachta czarna cena za 5szt. Dane Techniczne: wymiar: 3x3 kolor: czarny grubość: 60µm kpl:5szt Folia odporna jest na działanie wody, farb, smarów, olejów i oraz opadów atmosferycznych.

Rękawiczki nitrylowe ABENA czarne rozmiar XL 1 op (100 szt)

9,72  (9,00  netto)
Wysokiej jakości jednorazowe rękawiczki, wykonane z syntetycznego nitrylu. Brak środka pudrującego oraz nitryl sprawiają, że rękawiczki te są idealne dla osób uczulonych na latex. Mogą być stosowane w przemyśle spożywczym. Charakterystyka:
  • jednorazowe, oburęczne,
  • stosunkowo wysoka ochrona na substancje chemiczne,
  • duża elastyczność - dzięki temu stosuje się je podczas precyzyjnych zabiegów i badań,
  • rolowany brzeg zabezpiecza przed rozdarciem i zapewnia przyleganie do przedramienia.
Wykonane z nitrylu:
  • zmniejszona reakcja alergiczna - w porównaniu do rękawic wykonanych z lateksu,
  • wyższa odpornością na przekłucia,
  • mocniejsze,
  • wyjątkowa precyzja ruchów,
  • ochrona ręki i manipulowanego produktu.

Rękawiczki Nitrylowe ABENA rozmiar M 1op (100 szt)

9,18  (8,50  netto)
Rękawice nitrylowe Abena A/S w kolorze niebieskim, to jedne z najlepszych rękawic nitrylowych na rynku. Innowacyjna technologia pozwoliła produkować rękawice o dużej elastyczności, właściwościami zbliżone do lateksu naturalnego, o mniejszej grubości zapewniającej lepsze czucie i dopasowanie do dłoni. Rękawice wyprodukowane są w całości z syntetycznego nitrylu bez dodatku wulkanizatorów ( przyspieszaczy) w procesie produkcji . Proces wielkokrotnego płukania i chlorowania rękawicy od strony wewnętrznej powoduje , iż rękawica jest pozbawiona pozostałości resztkowych - „czystsza”  czego efektem jest wyeliminowanie wystąpienia reakcji alergicznych. Teksturowane końcówki palców zapewniają precyzję w wykonywaniu procedur. Produkt podwójnie oznakowany, jako Wyrób Medyczny i Środek Ochrony Indywidualnej. Stanowią doskonałą barierę ochronną przed substancjami chemicznymi zawartymi w produktach dezynfekcyjnych oraz pracach z materiałem septycznym.