Wyświetlanie jednego wyniku

Dyspenser do taśmy pakowej – włoski

39,36  (32,00  netto)
Pasuje do taśm o szerokości 50 mm i węższych - Posiada metalowe ząbki ułatwiające przerywanie taśmy - Pomocny przy oklejaniu paczek taśmą pakową - Wyposażony w regulację naciągu taśmy oraz hamulec - Solidne wykonanie - Idealny przy pracy w magazynach i biurach Kod EAN 5906124300604

Dyspenser / zaklejarka do taśmy klejącej- pakowej

Parametry:

Maksymalna szerokość taśmy: 48mm

Maksymalna długość taśmy: 132m

Dyspenser do taśmy pakowej w sprzedaży online. 

 

Dyspenser ręczny do taśmy pakowej zdecydowanie wpływa na lepsza efektywność pracy szczególnie w firmach transportowych, w magazynach, sklepach internetowych, hurtowniach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest szybkość, wydajność oraz precyzyjna umiejętność pakowania i zaklejania różnego rodzaju kartonów.

Bezkonkurencyjny dyspenser do taśmy pakowej

Dyspenser do taśmy pakowej to niezwykle funkcjonalne narzędzie, które od lata cieszy się ogromną popularnością w wielu branżach i gałęziach nie tylko polskiej, ale światowej gospodarki. Dyspenser zyskał uznanie w oczach Klientów przede wszystkim dzięki prostej i ergonomicznej budowie, lekkości i zarazem solidności wykonania, a także wysokiej niezawodności pracy.

Wszechstronność i ergonomia

Oferowany dyspenser do taśmy pakowej pozwala na zastosowanie taśmy o maksymalnej szerokości 48 mm i długości do 132 m. Dyspenser istotnie wpływa na szybkość i łatwość pakowania i przygotowania towaru do magazynowania czy też transportowania. Dyspenser do taśmy pakowej to także świetne narzędzie do naklejania różnych taśm z nadrukiem informacyjnym, przez co cały proces staje się mniej czasochłonny i łatwiejszy w przeprowadzeniu. Ręczny dyspenser w naszym wykonaniu to przede wszystkim wysoka wytrzymałość i solidna konstrukcja, bezpieczeństwo użytkowania, wygodny uchwyt oraz praktyczna funkcja regulacji napięcia taśmy. Prosta konstrukcja naszego urządzenia pozwala na sprawną wymianę zużytej rolki taśmy na nową.

Oferowany dyspenser do taśmy pakowej to stabilne i godne zaufania rozwiązanie do szybkiego i bezpiecznego zamykania kartonów.